Ebben a tanévben is kiemelkedően teljesítettek diákjaink


"Csak akkor van jövőnk, ha lesznek olyanok, akik kiemelkednek tehetségükkel,

példát mutatnak, a közösség élére állnak.
Nagy a társadalom felelőssége abban, hogy a fiatalok itthon maradjanak.
Debrecen nem szűkölködik lehetőségekben,
mindenki megtalálhatja a számára megfelelő munkahelyet, továbbtanulási lehetőségeket." - Hüse Attiláné

  Szakképzésben kiemelkedően teljesítő diákok elismerése, díjazása
  Tagintézmény neve Felterjesztett diák neve Verseny/helyezés
1. Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Kiss Levente László SZKTV 3. helyezés
2. Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Csala Tamás Károly Worldskills nemzeti döntő 4. helyezés
3. Debreceni SZC Brassai Sámuel Műszaki Szakgimnáziuma Nagy László Worldskills nemzeti döntő 1. helyezés
4. Debreceni SZC Brassai Sámuel Műszaki Szakgimnáziuma Joó Attila Worldskills nemzeti döntő 5. helyezés
5. Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskolája Bundi Sándor Vendel SZKTV 1. helyezés
6. Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskolája Huszti Csaba SZKTV 3. helyezés
7. Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskolája Horváth Zoltán SZKTV 5. helyezés
8. Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskolája Papp Dávid Worldskills nemzeti döntő 5. helyezés
9. Debreceni SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Kocsis Krisztián SZKTV 5. helyezés
10. Debreceni SZC Könnyűipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája Kiss Míra Barbara SZKTV 3. helyezés
11. Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Hegedűs Péter OSZTV 1. hely
12. Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Dankai Ádám OSZTV 2. hely
13. Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Kálucz Miklós OSZTV 3. hely
14. Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Csajkos Norbert Péter OSZTV 4. hely
15. Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Kereki Béla Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny
csapatverseny – 1. hely,
egyéni verseny 2. hely
16. Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Piskó Jenő Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny
1. hely
17. Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma Fehér Sándor Mátyás ÁSZÉV 1. helyezés
18. Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma Hollár István Márton ÁSZÉV 3. helyezés
19. Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma Farkas József Norbert ÁSZÉV 4. helyezés
20. Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma Hosszú Mátyás ÁSZÉV 5. helyezés
21. Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma Kerti Balázs OSZTV 4. helyezés
22. Debreceni SZC Vegyipari Szakgimnáziuma Dörgő Daniella ÁSZÉV 2. helyezés
23. Debreceni SZC Vegyipari Szakgimnáziuma Husvéth Bence ÁSZÉV 5. hely
24. Debreceni SZC Vegyipari Szakgimnáziuma Molnár István Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny 5. helyezés
25. Debreceni SZC Vegyipari Szakgimnáziuma Molnár Dániel OSZTV 6. helyezés

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot